Commissaris reductiebureau & fiscus II

Zeb Muijsers

Midden op een warme zomermiddag werd ik, in het o zo mooie Amstelveen, 22 jaar geleden geboren. Ik ben de jongste uit het gezin met drie grotere zussen en zo lang als ik mij kan herinneren al met gescheiden ouders. Twaalf jaar geleden is mijn vader hertrouwd en heb ik er ook een schoonzus en schoonbroertje bij, drukke kerstdagen kun je je vast voorstellen. Op naar het technasium, op het Keizer Karel College in Amstelveen en na zes mooie jaartjes naar de universiteit.

De passie voor geneeskunde was er niet van kinds af aan al, maar toen ik eenmaal ging opletten bij de biologielessen viel het kwartje wel echt. Ik ben echter wel iemand die graag elk mogelijk scenario wil afwegen voor ik een keuze maak, dus na heel veel online speurwerk en veel gesprekken bij de middelbare school decaan was de keuze officieel op geneeskunde uitgekomen.

Geneeskunde had mij alleen nog niet gekozen.

Na twee mislukte selectiepogingen aan de VU, de universiteit die voor mij het dichtst bij van mijn ouderlijk huis was, was ik in dubio. Ik had inmiddels twee jaar de studie gezondheid & leven achter de rug, wat mij zonder slag of stoot maar ook zonder passie af ging. Moest ik die studie maar afmaken? Hoe nu verder met nog één poging voor geneeskunde te gaan? Uiteindelijk is het toch geneeskunde in Utrecht geworden en sindsdien heb ik hier nooit meer spijt van gehad.

De start van geneeskunde; nu ging het toch echt gebeuren. Met gezonde spanning kwam ik naar Utrecht maar vanaf dag één voelde ik mij op mijn plek, in Utrecht en bij de MSFU “Sams”. Om deze reden ben ik gelijk in september ook bij de eerstejaarscommissie van de MSFU “Sams” gegaan. Zo leerde ik samen met een andere groep leuke eerstejaars de vereniging en het studentenleven in Utrecht beter kennen door activiteiten te organiseren voor en door eerstejaars. Hier kon het natuurlijk niet bij blijven dus heb ik mijn Sams carrière voortgezet door het gala te organiseren in de galaraad en daarna nog samen met de rest van de ABCie het actieve leden weekend heb neergezet en straks ook het eerstejaarsweekend mag organiseren!

Toen ik gevraagd werd om tussen mijn tweede en derde jaar een bestuursjaar te doen bij de MSFU “Sams” had ik initieel mijn twijfels omdat ik mijn bachelor nog niet binnen had. Deze twijfels waren gelukkig van korte duur. Nu kan ik met plezier zeggen dat ik ontzettend veel zin heb in het avontuur dat ik samen met deze groep mensen ga hebben aankomend jaar! Ik hoop samen met mijn bestuursgenoten een jaar neer te zetten waar wij nog jaren met trots op terug kunnen kijken.

mede mogelijk gemaakt door:

Terug naar boven