Een knusse lockdown winter - Nomen Nescio

Een knusse lockdown winter - Nomen Nescio

In deze plog lees je zes keer per jaar waar het bestuur zich mee bezig houdt. 

27/01/2022

Ik kan wel zeggen dat de eerste twee maanden van ons bestuursjaar voorbij zijn gevlogen. Ondertussen is er genoeg tijd geweest om ieders eigen functie uit te pluizen en toe te passen. Het ‘excuus’ dat we nog maar net in onze functie waren getreden, was niet meer te gebruiken. Ondanks dat het soms voelde ‘dat we maar wat deden’ en ‘dat we hoopten dat we iets inderdaad zo deden zoals onze voorgangers ons dit hadden verteld’, was iedereen uitgegroeid en gebloeid tot de gekozen functie.

De gezellige decembermaand was weer aangebroken. Deze maand stond vol in het teken van sinterklaas, oliebollen en versieren (van de HBS). Zo kwam Sinterklaas met zijn piet op bezoek bij de SUMMA studenten en renden 6 andere pieten al strooiend met pepernoten van het UMC Utrecht naar het WKZ om daar kindjes een gezellige middag te bezorgen. Van pepernoten bakken tot pietenmutsen maken. Hoewel er genoeg te doen was, waren de kinderen vooral geïnteresseerd in het afpakken en verstoppen van onze pietenmutsen?.

rkR6FQEmB7_QBfBVKeZNH1rfmI_U-Za18bxjBRjkmjoo2zMmUAVx1KAilma8c4ERSXLFljihXoAsi0LbolCWuhYSTQFaJquDFTYGfvC4YZMlgBM61MODtSucOlSqlNRDd47Hf88S14PML1i2ZvYxIE8hoQsBzQBP0woFHz7rOb6ZSnHXCY10-W28QgNRwO9cl1KyedHbgzzhcN5bcLqRz52eCr6Vzdg8HDBXVo0Ut6IZhCGpP05sMUJXnd5nD1vmyVZJhfW_LT2FKusU

29 november, onze eerste ALV! Hoewel dit eerst een beetje onwennig voelde voor iedereen, verliep het erg soepel. Eigenlijk was het stiekem gewoon best wel heel erg leuk! Zelfs online kwam er vanuit de leden veel input. Hier konden wij vervolgens weer mee aan de slag.

Sinterklaas was ondertussen voorbij. Tijd voor kerst! Tess en ik vonden dat het tijd was om de HBS aan te pakken. Bij gebrek aan lichtjes, matchende kersttruien en niet te vergeten een kerstboom (een grote!) besloten Tess en ik vol goede moed de stad in te gaan. Wat ‘even snel’ een action bezoekje moest worden, werd al snel een hele ochtend kerstinkopen doen. De ene kerstboom was te duur, de ander te klein en weer een ander te kaal. Het moest en zou een weloverwogen boom worden. De HBS is nog nooit (al zeg ik het zelf) zo gezellig geweest (qua versiering dan). Hoewel wij voorheen vaak in de computerkamer aan het werk waren, werd vanaf toen de OK omgedoopt tot werkplek. De lichtjes en de kerstboom brachten meer motivatie. Tess had ondertussen de ‘spuitsneeuw’ gevonden en haar op de ramen uitgeleefd. Tess en ik solliciteren hierbij als kerstengel voor volgend jaar!

LEqdwR1wCLXSnrUOV1pDG_hkITjuuU0Mn5vrltCcGOtlr3mckFUMyQtAVrxJKTJTpTKofG9RMmcF2-jnOQv4fPtNI749OwXFlFlxZuSmkhEaqz2HHvg-aIAdRAA4xfN9cJcGOBNE
De nog karige kerstboom…

De nieuwe kookcie ging goed van start. Voor meer dan 40 mensen een driegangendiner koken is niet niks. Met als thema ‘Under the mistletoe’ werd er heel de dag hard gewerkt in de keuken van de HBS om al deze mensen van een heerlijke maaltijd te voorzien. Aangezien er zoveel kaartjes waren verkocht, bleef er, wat eigenlijk een goed teken was, voor ons helaas niet veel meer over. Wel konden wij nog een hapje van de zelfgemaakte crème brûlée krijgen. Hier hebben wij het zelfs na het diner nog meerdere malen over gehad, omdat het zó lekker was! 

Later die week kwam ook de co-raad in actie met hun eerste activiteit. Vanuit het politiebureau in Utrecht werd er een online lezing gegeven door o.a. een forensisch arts. Middels een casus en aanvullende informatie werd de oorzaak van mijn dood ontrafeld… Erg luguber klinkt het zo, maar leerzaam was het zeker! 

Op 10 december kleurde Willy’s Winkeltje geheel paars, het was paarse vrijdag! Tess en Gillian hebben hier in het kader van hun nevenproject ‘diversiteit en inclusie’ veel werk ingestoken. Van flyers met informatie tot vele LHBTQ+ vlaggen die geleend waren van de vereniging Anteros. Hoewel dit elke dag gevierd mag worden, was het deze dag net iets meer. 

apiZJJvzU-WSm2HN43gLdtcelCAFaQR4yEe7ZDYVXAIeFovHaaBaMCFjlHa0ibw9VYCQxmUW9uVS8sLt8K_Q2nvWCdBJQtDKTkGNUqxZ3pcYRZ46D31X-S_bHpAF2CRK3eJhEqD4WtuI5xz_QNwQ02l-VSGcL_FHTAIlw0kE2JuBNyxWm_S92vVxyL5rhNwUe9P3fd0JoRpWvMMM9r3Fl8f2RCfP36txnrN4F4WXYH5BXNge9wgq-hFyFo3DTxRar7TRChm1rUklmLib

Ondertussen was de lockdown alweer een tijdje actief. Wij misten de gezelligheid die we eigenlijk zouden moeten ervaren met de leden. Door het niet meer fysiek kunnen vergaderen en natuurlijk de borrels op de woensdagavond was het maar stil op de HBS. Het was dus duidelijk, er moest een COVID-proof lockdownactiviteit komen. Door de vele versieringen was de OK van zichzelf al enorm gezellig. Voeg daar oliebollen, chocomelk en glühwein aan toe en je hebt een heerlijke middag/avond! Vanaf 4 uur kwamen af en toe mensen in kleine groepjes langswippen om even een praatje te maken en wat te eten en drinken. Je zag iedereen weer opbloeien. Het ‘even een praatje maken’ had iedereen toch wel erg gemist. Gelukkig hebben we het onderling erg gezellig, maar het contact met leden geeft toch wel heel veel nieuwe energie! 

3fvblJeAU5QcItrCoSAzcWShRzFKgQx9d_IIyxU04kMw0Rl0H3NKFFMMsP56-k5f6LI8bnN0QzhnAzrQYWeRJnBTpRJ7go82cwW_uDSd1ozN6hw1ngP7p2ECrMU45CileviG_Gnm

Het was eindelijk zo ver, het eerste ouderweekend! We zouden een thuiswedstrijd spelen, omdat Noah een echte Utrechter is. Helaas heeft ook hier Covid roet in het eten gegooid, maar dit weerhield ons er niet van om een gezellig weekend met z’n allen te zijn. Noah zijn creatieve brein ging al weer overuren maken. Zo hebben we een heerlijk weekend op de HBS gehad, gingen we floorballen in een gehuurde gymzaal, hebben we gedurende het weekend ‘Wie is de mol?’ gespeeld (Tim was de mol). We werden o.a. gedropt in Amelisweerd en moesten we hals over kop door het centrum van Utrecht rennen op zoek naar formulieren. Aan inzet geen gebrek ;).

l0iDa0M1Sq9qe7MxpvqP6AzH-BsrifplPX8e3S3EkCoZFgI9AydShwzIHH8nDz1_QVn55LdUhtLS5zqhabz9GjwvzpnDaHdzn3t7pkNtmTWx2Mp_B5-19WPGibJqZ0lLUjUtsn7k2ZB0daxymGIkKlPuDOpkNV7LBz_X7kH501AZDwNhoVvCciME__vTvdAmWHfEZN1ycJgbWVff4rmjzd9VtkoRz9RQTO9WNo0g5SPz5ql10dqFEF7JY9xM95NmdEkIfzRQd4ss12fJ
Waar de aesculaap de dom beklimt…

De laatste week voor de kerstvakantie brak aan. Een bijzonder week voor de MSFU “Sams”. De almanakraad kon ein-de-lijk hun almanak gaan onthullen. Na de vet gezellige eerste twee weken van ons bestuursjaar op de HBS samen met de almanakraad, waren wij enorm benieuwd. Er werd veel bedacht, geraden en afgevraagd, maar eigenlijk was dit allemaal niet nodig. Niemand had het goed. Op de dinsdag zaten we, netjes met de ingepakte almanak op onze schoot, te wachten via Zoom op de almanakraad. Noah en Barbara hadden als ware honorairen de onthulling al gehad, maar dit maakte het voor de rest niet minder spannend! En is het toeval? ‘Causa Ignota’ past wel erg goed bij ‘Nomen Nescio’…
 4v_HfabTBYT4XnRoiSAbOG8ah_dDF_XzgZgYQlJ6UQigblLOE476aAiBz6x9SVIOfpTfmyDU9UXN9OP6MPSpR_BDtyYB_LxZ9fGYGUYhMx1i1v1HJRineLC0G60HrYo-yVv9z1LM

Kerstvakantie! Na een weekend lang alleen maar gegeten en gedronken te hebben, vertrokken we op de maandag na Kerst richting Saint Sorlin-d’Arves om een week lang te gaan skiën en snowboarden! Een magische omgeving waar we magisch konden skiën/snowboarden. Genieten was het! De snowcie had er een enorm leuke week gemaakt, ondanks een aantal last-minute aanpassingen vanwege, je raadt het wel, Covid. 

yr3uE642p0J4VlDfWGBKUOlD94KCg2RfHJpVL8Wv_csHO1YRLoy7xdpuaYqnd1HUhCJL1IXhC1_Gnn1s68hiwpqmmfenORnTDCnNgCPykz9cXuD0jo5i5ZoecMu8H1R_I7I5Hgh2

Na twee weken vakantie te hebben gehad, begon onze klusweek! Ideeën waren er. De lekkende kranen in de wc moesten echt vervangen worden, nieuwe lampen waren nodig en enkele kastjes moesten aangedraaid worden. Bovendien was het plan om met vuilniszakken alle kamers af te gaan om alle rommel weg te gooien. Het zou een klus-/schoonmaakweek worden. Goede ideeën dus. Vanaf dinsdag kwam het nieuws dat we allemaal (behalve Tess) in quarantaine moesten. Tot hier de klus-/schoonmaakweek. Eindstand is dan ook dat er nog steeds niks veranderd is. Jammer… Op naar de volgende poging!
n4pryhdgRGP93hT9rMbmNH_w2jmFCJJ153b8PjgtQUH2T4pFlgFK6NxnLtpfBnMPWC6LkYoKDB9vHFXF8EOYNr4tehhIBEjnNnKfADgkK4eEOBmRgrdx49kX77rpsErzYXudsGiN

Tot slot, de eerste activiteit van de activiteitenraad; Jachtseizoen! Twee tweetallen namen het tegen elkaar op in de binnenstad van Utrecht. Een uur lang proberen uit handen te blijven van de jagers waarbij de jagers elke 5 minuten de locatie van de vluchters doorkrijgen, dat is zo makkelijk nog niet… Adrenaline in overvloed, kan ik uit ervaring zeggen! Het gevoel dat mensen je op je hielen zitten en je hoopt dat het lukt om nog een bus te pakken, maar je ziet dat de bus pas over 8 minuten vertrekt. Dat is zenuwslopend.

Alweer bijna vier maanden voorbij sinds 1 oktober. Ik kan het bijna niet geloven, maar misschien ook wel een goed teken. Laat die volgende 8 maanden, met fysieke vergaderingen en woensdagborels, maar komen! 

Hopelijk tot in het echt!

 

Bisous,

Emma

mede mogelijk gemaakt door:

Terug naar boven